Mnoho z nás má zaužívané pravidlo, že krátke sukne sa hodia najmä na diskotéku, či na večierky. Opak je však pravdou. Pekne zvolené doplnky a kombinácie materiálov a strihov vedia vykúzliť naozaj originálne outfity na mnoho príležitostí. Veď každá žena sa chce páčiť, či ide na večeru, alebo len do obchodu.

 

Svoje dlhé nohy, či pekne tvarované boky určite zvýrazníte minisukňou. Ich širokú ponuku nájdete práve v našom e-shope. Dĺžku sukne pravdaže zvoľte podľa svojich preferencií. Dajú sa zohnať sukne nad kolená, ale i odvážnejšie kúsky, ktoré sú vhodné práve na večierky. Hitom tohto leta sú krátke gogo minisukne v rôznych farebných prevedeniach. Materiálovo sa najobľúbenejšími stali naše sukne z rifľoviny a najnovšie aj kožené kúsky. Dajú sa kombinovať s tielkami, tunikami, ale aj s plavkami, pričom na pláži, či kúpalisku pánskym pohľadom určite neuniknete.  

Sexy biela minisukne  Elegantná koženková sukne  Džínsová mini sukňa

Ak však chcete vytvoriť elegantný outfit na večeru s partnerom, či na oslavu, aj tu môžete siahnuť po sukni. Stačí ju skombinovať s blúzkou, či spoločenským topom. Na bežné nosenie do práce možno využiť kombináciu módnej minisukne a jednoduchého trička alebo tielka. Doplniť sa dá kľudne i teniskami pre vytvorenie športového vzhľadu.

 

Pre dámy, ktoré chcú čo to skryť sú dostupné aj sukne so zužujúcim efektom vo viacerých farbách. Naopak, pre vytvorenie plnších tvarov ponúkame moderné skladané sukne. A ak neholdujete príliš krátkym sukniam, môžete si vybrať z viacerých dĺžok a tiež farebného prevedenia. Od klasickej čiernej a bielej, cez zemité farby, v podobe béžovej a hnedej, až po sýte farebné odtiene.

 

Ako vidíte milé dámy, možností je veľa. Stačí vhodne kombinovať a aj z jednostranne zameraného oblečenia sa stane všestranný odev. Tak neváhajte a využite bohatú ponuku produktov, s ktorými môžete aj vy vyzerať skvelo.

Štýlová dámska mini sukňa  Elegantná dámska sukňa  Elegantná sukňaTým I-Moda, 15.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top