Hlavnou výhodou registrácie v e-shope www.vasa-moda.sk je náš BONUSOVÝ PROGRAM

Bonusový program predstavuje náš spôsob poďakovanie za vaše nákupy v našom eshope.

 

Ako môžem získať bonusové body?

Bonusové body získavate za každý uskutočnený nákup. Akonáhle nazhromaždíte dostatok bonus bodov, tak ich môžete uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu na vasa-moda.sk. Inými slovami stručne: čím viac ve vasa-moda.sk nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať.

 

Bonusové body sa Vám (zákazníkovi ktorý je registrovaný a prihlásený) pripočítajú až po vystavení faktúry a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovania faktúry (keď sa tovar vráti ako neprevzatý alebo vrátený) sa body odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísaly.

 

Body sa pripočítajú podľa vzorca 3.70 € = 5 bodov. V karte každého tovaru je vyššie bodov vždy uvedená.

 

Môžem získať bonusové body aj inak?

Áno môžete. Za Vašu registráciu Vás odmeníme 100 bodmi.

 

Ako môžem bonusové body uplatniť?

Vaše nazbierané body vám prinášajú zľavy, za každých dovŕšených 100 bodov dostanete v najbližšom nákupe zľavu 3.70 €. Stav vašich bodov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu, alebo vám ho kedykoľvek oznámi naša asistentka na e-mailu info@damson.cz. Ak si chcete nechať body pre vyššiu zľavu u ďalšieho nákupu môžete body z košíka odstrániť (rovnakým spôsobom ako tovar) a body Vám zostanú na Vašom účte. Body je možné uplatniť len pri nákupe tovaru za viac ako 13.50 €.

 

Prehľad bodov...

Prehľad počtu získaných bonusových bodov je vždy dostupný zo stránky "Přihlásit se" a kliknutí na "profil" v pravom hornom rohu našich stránok. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vašich bonus bodov na základe posledného uskutočneného nákupu. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových bodov bude pripočítaný až po vyexpedovania produktu. Po každom uplatnení vašich bodov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

 

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových bodov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými bodmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň navraciate získané bonusové body. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

 

Sú len vaše...

Ospravedlňujeme sa, ale bonusové body nie sú prenosné. Iba vy sami ich môžete minúť. Samozrejme ich môžete použiť k nákupu hodnotného darčeka pre niekoho iného.

 

Nič netrvá večne...

Hoci je trvanlivosť bonusových bodov veľmi štedrá, ich platnosť končí vždy na konci roka, potom čo ste ich dostali. (napríklad, akékoľvek body získané počas roka 2015 platí do 31. Decembra 2015). Preto je používajte s predstihom a často!

 

Ďalšie informácie...

Bonusové body nie sú mena a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Damson s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť štruktúru programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe.

Pri výmene tovaru sa NEDÁ bonusové body uplatniť!

To Top