Vypočuli sme vaše priania a zaplnili náš e-shop neskutočným množstvom štýlových topánok, ktoré sme si nielen my ihneď zamilovali. A pretože aj Carrie zo Sexu v meste mala veľkú zbierku topánok, predstavujeme vám 5 dôvodov, prečo nutne potrebujete nové topánky aj vy.

 

1) Ku každému outfitu iná obuv

Moc dobre viete, že každý outfit si žiada inú obuv, ktorá bude pomyselnou čerešničkou na torte. A aby vaše outfity boli dokonalé, chce to mať poriadnu zásobu topánok.

 

2) Ceny, o ktorých sníva každá žena

Nemusíte mať na výber medzi kvantitou a kvalitou. U nás nájdete oboje. Záleží nám na tom, aby vaše obuv vydržala čo najdlhšie a zároveň ste mali možnosť kúpiť si množstvo štýlových topánok, koľko len budete chcieť.

 

3) Módne trendy

Módne trendy sa neustále mení. Inak tomu nie je ani u obuvi. Módnymi trendy v obuvi vás samozrejme prevedieme, preto sa pripravte na poriadnu zásobu článkov.

 

4) Výrazný kúsok k nudnému outfitu

Sme obyčajné smrteľníčky, takže sa mnohokrát stáva, že sa prebudíme s náladou, kedy nie sme schopné zostaviť outfit, ktorý by bol ako vystrihnutý z módneho časopisu. Preto vás iste poteší, že u nás nájdete jedinečné a originálne topánky, ktoré sú tak výrazným kúskom, že si vystačia aj s obyčajným topom a džínsami.

 

5) Výmena tovaru nie je žiadny problém

Bojíte sa, že netrafíte tú správnu veľkosť? Nie je žiadny problém. Tovar vám obratom vymeníme za inú veľkosť a môžete si užiť vaše nové ťapky priebehu niekoľkých dní.

 


Galerie

Tým I-Moda, 29.01.2019

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top