Tešíte sa už na dovolenku pri vode, ale nezostáva vám už veľa času na výber skvelých plaviek v ktorých zažiarite? Výbornou správou je, že pre vás máme novú ponuku plážovej módy, ktorá je momentálne skladom. Využite široký výber modelov na našom e-shope a mužským očiam určite neuniknete.

Krása vychádza zo strihu

Novinkou našej ponuky sú plavky so zvýšeným pásom, ktoré výborne sadnú aj oblejšej postave. Skryjú nedostatky, ktoré potrápia nejednu z nás. Aj ženy s kyprejšími tvarmi sa teraz môžu tešiť na slnečné dni plné zábavy a sebavedomia. Medzi tohtoročné módne vychytávky patria plavky, ktorých vrchný diel je inšpirovaný podprsenkovým vzhľadom. Upútajú na prvý pohľad, stali sa symbolom ženskosti a zmyselnosti.

Pre tie z nás, ktoré chcú ukázať menej, máme naďalej v ponuke aj dámske jednodielne plavky s rafinovanými aplikáciami na chrbte a v oblasti pása. Buďte zaujímavá aj v jednoduchšom modely. Moderné a sexi monokiny zase efektívne odhalia, boky a pás, čím vytvoria dojem dvojdielnych plaviek. Z množstva ponúkaných farieb a strihov si istotne vyberie každá dáma bez ohľadu na vek.

Biele monokiny  Dámske dvojdielne plavky  Trendy bikiny

 

 

Nebojte sa kombinovať

V plavkách sa dá ukázať mnoho, aj vaša hravosť a tvorivosť. Upriamte pozornosť na farby a ich kontrast. Stavte na kombinácie dvoch odtieňov rovnakej farby, alebo spojte v jedno živé a svietivé kontrastné tóny. Tento rok sa naďalej tešia obľube sýte neónové farby, doplnené čiernou alebo tmavomodrou farbou. Tie nežnejšie z nás isto okúzlia i pastelové bikiny z našej ponuky.

 

Tuniky nielen na pláž

Na pláži by vám nemala chýbať ani originálna tunika, ktorou nachvíľu skrotíte pálivé slnko. Pri našom sortimente sa riadime heslom sviežo a moderne. Nakoľko našu ponuku plážovej módy neustále rozširujeme, nenechajte si ujsť nové modely a sledujte nás e-shop.

Moderné dámske plavky  Štýlové bikiny v krásnej farbe  Plážová tunika



Tým I-Moda, 06.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘE



To Top