Mnoho z nás sa riadi heslom šaty robia človeka, tak prečo sa od iných trocha neodlišovať. Svetové celebrity už dávno upustili od konvencií a obliekajú sa štýlovo a svojsky. Medzi ženami v šoubiznise sa stal hitom, okrem iného, taký overal. Niektorý ho milujú, iný zatracujú, no pravdou je, že do dnešnej módy priniesol zabudnutú hravosť a nadčasovosť. V minulosti to boli často nosené kúsky a ženy sa k nemu i dnes rady vracajú. Už to dávno nie je len časť retro šatníka.

 

Pre každú postavu

Ak sa trápite, že vy si overal nemôžete dovoliť, lebo máte pár kíl navyše, potešíme vás. Pri vhodne zvolenom strihu a veľkosti pristanú každej žene, bez ohľadu na váhu. Tmavé farby vo všeobecnosti postavu zužujú, siahnite preto po takých modeloch. Takisto zvoľte radšej voľnejšie strihy, padavý materiál a sústreďte sa na to, aby vašu postavu opticky predlžoval. Docielite to dlhšími nohavicami, ku ktorým zvolíte vyššie podpätky. Tesnejšie modely z elastického materiálu sa hodia dámam, ktoré chcú zdôrazniť svoje krivky. Postavu presýpacích hodín vám pomôže vytvoriť opasok, ktorým sa dá aj celý outfit oživiť.

Čierny spoločenský overal  Trendy overal  Overal s háremovými nohavicami

 

 

Veselé a hravé

Dnes máme na trhu overaly rôznych farieb i motívov.  Romantický a letný štýl zdôrazní látka  s motívom kvetov, takisto aj nežne biela alebo ružová farba odevu. Na výber máte i pásiky alebo abstraktné vzory. Na teplejšie dni zvoľte skôr krátke nohavice a overaly bez rukávov. Tie veľmi pekne vyniknú v kombinácii s väčšími náušnicami podobnej farby alebo s výraznejším náhrdelníkom.

  

Na rôzne príležitosti

Neochvejnou klasikou je čierna. Dámske overaly tejto farby sa hodia na spoločenské udalosti, dokonca i na svadby. Tu treba však vybrať maximálne elegantný model a doplniť ho spoločenskými topánkami, a aspoň jedným šperkom. Na každodenné nosenie by dámy mali zvoliť príjemné materiály, v ktorých sa cítia pohodlne. Medzi najobľúbenejšie patria overaly rifľového vzhľadu. Sú pohodlné, estetické a cenovo dostupné. Ak si teda trúfate urobiť módny krok vpred, tak nezabudnite na overal, určite ho vo svojom šatníku oceníte.

Krátky overal vhodný do spoločnosti  Dámsky letný overal   Čierny transparentný overal  Letný džínsový overalTým I-Moda, 13.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top