Znáte Nikolu Kňazíkovou? Tato fashion a lifestyleblogerka vlastní blog, který je, jak sama říká, plný šarmu, půvabu a krásy. Na základě naší spolupráce se sympatickou Nikolou jsme vám ji trochu vyzpovídali. Dozvíte se, jaký má názor na současné módní trendy, jaký kousek z i-Mody/Vasa-Moda má nejraději nebo co by vám nemělo chybět v šatníku.

 Nikola Kňazíková v šatech z i-Moda.cz

 

Niky, jako žena a správná fashionblogerka jsi vášnivou milovnicí módy. Prozradíš nám, co na módě miluješ nejvíce?

To že je rafinovaná a dokáže očariť. Milujem jej nekonečné možnosti, to že môžem objavovať vždy nové kombinácie. Môžem tomu dodať fantáziu a svoju dušu.

 

Existuje v módním světě osobnost, která je tvým vzorem, nebo kterou obdivuješ? A proč?

Nenazvala by som to vzorom ale skôr osobnosťou, ktorej módny vkus sa my veľmi páči a to je naša slovenská Soňa Skoncová. Jej outfity sú fresh a vždy zaujme v niečom čo my dokáže vyraziť dych. Má svoj vlastný vkus a na nikoho sa nehrá a nechce podobať. Proste je to ona! A práve pre toto má môj veľký obdiv. Obdivujem ju nielen ako niekoho kto sa vyzná do módy ale aj ako človeka samotného.

 

Celkový outfit hodně ovlivní nejen doplňky, ale také líčení. Jaké doplňky patří mezi tvé oblíbené? A co se týče líčení, jsi zastánkyní výrazného líčení, nebo spíše přirozeného?

Mojím veľmi obľúbeným doplnkom, ktorým sa podľa môjho názoru nedá žiadny outfit pokaziť sú určite výrazné náhrdelníky. Dokážu veľmi obohatiť celkový vzhľad outfitu a dodať mu sviežosť. O čo sa líčenia týka tak zastávam ten názor že menej je niekedy skutočne viac. Takže som skôr zástankyňou prirodzeného líčenia ale samozrejme občas na nejakú príležitosť  si aj ja rada spravím výraznejšie líčenie. Ale ako sa hovorí všetko s mierou.

 

Díky spolupráci s I-modou máš možnost vyzkoušet nové trendy kousky. Čeho si na této spolupráci vážíš nejvíce? Proč bys doporučila náš e-shop ostatním?

Tak toto by mohlo byť na samotný článok lebo odpovedať v pár vetách na túto otázku je premňa veľká výzva. Vážim si mnoho vecí od toho že môžem ako si sama povedala vyskúšať prekrásne trendy kúsky až po priateľské jednanie personálu (pána Kaňa). Vďaka čomu by som aj z tohto dôvodu váš e-shop odporučila. Ak som si totiž čím koľvek nebola istá či už veľkosťou, strihom alebo inými drobnosťami vždy my bolo ochotne poradené. A samozrejme najhlavnejším dôvodom sú samotné kúsky, ktoré zákaznícy na i-Mode nájdu! S každým jedným kúskom oblečenia, ktoré som vyskúšala som bola maximálne spokojná či už kvalitou strihom, to že všetko perfektne sedelo ale aj samotným produktom z ktorých som sa vždy náramne tešila.

 Módní blogerka Nikola Kňazíková Rozhovor - Fashion blogerka

 

Jaký máš názor na současné trendy?

Úprimne sa priznám že trendy moc nesledujem aj keby sa to možno odomňa ako od módnej blogerky očakávalo!? Ja sa riadim obliekaním svojím rozumom a srdcom. Čo sa mi páči, to nosím, nie to čo kážu trendy. Ja sa musím v tom, čo si dám na seba predovšetkým dobre cítiť a musí sa to páčiť mne. Pretože trendy prichádzajú a odchádzajú.

 

Nikolo, blíží se zima a z podzimního šatníku se pomalu přesouváme do zimního. Jaký kousek by podle tebe neměl chybět žádné ženě v zimním šatníku?

Ja osobne milujem maxi šály, ktoré sú v zime krásnym doplnkom a zároveň príjem nezahrejú. No určite by v žiadnom šatníku nemal chýbať kabátik. Ja najradšej nosím tie v zemitých farbách a oživím ich práve nejakým pekným výrazným šálom.

 

Ženy jsou známé tím, že stojí klidně i hodiny před zrcadlem a vybírají nejlepší outfit. Máš nějaký tip na outfit, který dáš dohromady během pár minut?

Áno mám a to hneď niekoľko. Klasika ako skinny rifle s vysokým pásom do toho nejaké obyčajné biele tričko, botasky a oživím nejakým náhrdelníkom. A ak si chcem obliecť niečo elegantnejšie tak siahnem po mojím obľúbeným šatách z i-Mody/vasa-moda na vrch si oblečiem ešte elegantnú bundičku, balerínky. Za všetkým je predstavivosť a ja osobne si "skladám" outfity vosvojich predstavách, takže keď už ide na samotné obliekanie viem čo na seba a nemám s tým problém.

 

Děkujeme za rozhovor.Tým I-Moda, 23.11.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top