Ak patríte medzi ženy, ktoré sa trápia, že majú pár kíl navyše a nič v im v bežných obchodoch nesedí, nezúfajte, práve pre vás je tu nová kategória na našom e-shope. Každá žena, hoci aj bucľatejšia alebo s problémovými partiami sa môže predsa obliecť pekne a štýlovo. A hoci ste možno zanevreli na nakupovanie, verte, že nakupovanie si s nami obľúbite, lebo aj dobre padnúce oblečenie pre plnoštíhle dodá žene krásu a iskru.

Keďže s touto kategóriou oblečenia ešte len začíname, budeme ponuku neustále rozširovať a pridávať obľúbené a najmodernejšie modely pre dámy kyprejších tvarov. Nakoľko tento sortiment nie je vždy bežne dostupný v obchodných reťazcoch, nezabudnite sem tam pozrieť náš e-shop obohatený o ďalšie pekné kúsky.

 

Nohavice sú základ

Keďže každá z nás nedá na nohavice v šatníku dopustiť, začneme práve týmto sortimentom. V našej rozširujúcej sa ponuke nájdete momentálne viacero druhov nohavíc, od džínsov až po elegantné typy vhodné na večer. Džínsy sú najobľúbenejším tovarom práve pre jeho nadčasovosť a pohodlnosť. Móda džínov sa neustále vracia, menia sa len strihy a tak sa dámy nemusia báť, že im budú ležať v skrini a už ich neobnosia. Spomedzi nich vyberiete i ležérne až poulične pôsobiace kúsky, ktoré sú momentálne veľmi trendy. Takisto neochvejnú klasiku v podobe rovného, či rúrkového strihu. Skombinovať k nim môžete takmer všetko, od bežných tričiek až po spoločenské topy a vždy váš outfit bude vyzerať skvele.

 

Dámske džínsy plus size  Skinny jeans plus size  Trendy dámske nohavice   Dámske džínsy

 

Vždy módna

Pre každodenné nosenie využite ležérne kúsky s potlačou, či s koženými aplikáciami, ktoré vás nielen omladia, ale i zoštíhlia. Nakoľko čierna farba tvorí farebný základ, máme z nej viacero kúskov. Na výber sú samozrejme i rôzne dĺžky nohavíc, takže ak obľubujete napríklad capri nohavice, istotne vás poteší naša ponuka. Pre teplejšie dni máte na výber i krátke nohavice vo viacerých farbách. Veľmi trendy sú tohto roku svetlé a pastelové farebné tóny, preto sme začali predajom práve takýchto kúskov.

 

Džínsová sukňa plus size   Džínsové kraťasy  Treginy pre plnoštíhle  Dámske capri džínsy

 

Zaujímavou voľbou pre vás môžu byť i treginsy, ktoré sú taktiež v ponuke. Sú veľmi pohodlné a vďaka materiálu sadnú každej postave. Môžu pre vás byť voľbou číslo jeden v prípade, že chcete pôsobiť elegantne. Hodia sa, tak ako džínsy, takmer k všetkému, preto s nimi vytvoríte množstvo outfitov. Svoje áno môžete povedať i sukniam, ktoré ak dobre padnú vyzerajú výborne i na oblejších ženách. Pridajú vám sebavedomie a môžete ukázať pekne ženské nohy. Mnohé naše kúsky majú zoštíhľujúci efekt vďaka aplikáciám a zvislým pásom.

 Tým I-Moda, 03.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top