Ak momentálne hľadáte niečo zaujímavé, čo by ste mohli nosiť napríklad do práce, máme pre vás fantastickú ponuku práve na našom e-shope. V našej jedinečnej ponuke nájdete akciové produkty, ktoré vás svojou kvalitou a cenou milo prekvapia. Všetky môžete zakúpiť do 15 eur, pričom sa nejedná o žiadne vyradené kúsky, ale o najobľúbenejšie produkty.

 

Svetre do 15 €

 

Jedná sa najmä o pulóvre a svetre do chladných jesenných dní, kedy môžete svoj šatník obohatiť i o úpletové šaty alebo tričká. Takisto vás istotne zaujme aj široká škála tuník, ktoré sa skvelo hodia von do mesta, alebo na posedenie s rodinou, či priateľmi. Takisto potešujúce pre vás môže byť, že medzi produktmi nájdete viacero pestrofarebných kúskov, ktoré istotne oživia váš celý outfit. 

 

Jesenné obdobie nám prináša chladnejšie počasie a z materiálov istotne využijete práve úplet. Je veľmi moderný, preto by každá milovníčka módy mala mať doma aspoň niekoľko kúskov z tohto materiálu. Akcia potrvá len jeden mesiac, preto neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť zaobstarať si skvelé kúsky za mimoriadne priaznivé ceny. Nech aj jeseň privítate štýlovo a trendy ako pravá dáma.

 

 


Galerie

Tým I-Moda, 14.09.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top