Zvažujete ako sa zaujímavo a originálne vyletniť? Ak chcete ukázať krivky a vyzerať sexi, práve pre vás je vhodný takzvaný crop top. Ak ho ešte nepoznáte a ste milovníčka odvážnejších outfitov, určite si ho zamilujete.

Pri tomto type topu vynikne váš pás a brucho, preto je vhodné zvážiť, či je pre vašu postavu vhodný. Ak patríte medzi tie, ktoré sa pýšia štíhlym driekom, je pre vás tým pravým. Crop topy určite oceníte na pláži, či kúpalisku. Pre skrotenie slnečných lúčov ho môžete skombinovať s plážovou sukňou alebo s bokovými kraťasami. Keď ukázať bruško, tak predsa celé. Kraťasy a sukne s nízkym pásom totiž predlžujú driek, čím sa i opticky zúži pás.

Dámske crop topy   Dámske krátke tričko   Čiernobiele krátke tričko

Bruško však môžete ukázať i v meste. Pri vhodnej kombinácii oblečenia, budete štýlová a in. Výbornou voľbou v tomto prípade sú priliehavé nohavice s nižším pásom. Takisto ako krátke nohavice odhalia celý driek a vďaka topu vynikne váš osí pás. Pri výbere krátkych nohavíc do mesta, by ste sa mali sústrediť na ich dĺžku. Ideálne je, keď vám siahajú do polovice stehien. V takomto prípade vznikne rovnováha, keďže vrchná časť tela je väčšmi odhalená. Ak však zvolíte sukňu, pekne ukáže i kratšia skladaná sukňa v kombinácii s remienkovými sandálmi. Tie konzervatívnejšie z vás môžu zvoliť sukňu tesne nad kolená, ktorá vytvára decentný letný look.

Dámska blúzka    Crop topy dámske   Čierny krátky top

Každá žena isto vie, že fádnymi farbami nikoho nezaujme. Leto je obdobím, kedy by sme mali maximálne využiť farebnú kapacitu nášho šatníka. Aj tu však platia isté pravidlá.

Ak zvolíte Výraznú farbu topu, dbajte na to, aby zvyšok oblečenia bol vo farbách striedmejších. V opačnom prípade by váš outfit mohol pôsobiť trocha agresívnym dojmom. Naopak, ak máte čierny alebo biely top, pristúpte k sviežejšim farebným kombináciám spodného dielu outfitu. Podľa tohto pravidla treba voliť i topánky a kabelku. Najlepšie je kombinovať maximálne 3 farby, pričom čiernu a bielu za farbu nepovažujeme.Tým I-Moda, 30.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top