Koniec leta nás mnohokrát zvádza k väčšej odvahe v obliekaní a chceme vyskúšať kombinácie, ktoré sme v lete ešte nestihli otestovať. Výbornú príležitosť ako si pripomenúť teplé dni nám dozaista dávajú šaty plné svetla a jasu. Keďže sú ale teraz rána a večery už chladné, treba vybrať podľa materiálov, z ktorých najvhodnejší pre skorú jeseň je práve úplet.

 

Okrem toho, že tento materiál vás príjemne zahreje keď je to treba, dnešná móda mu i nesmierne praje. Patrí medzi top v rebríčku obľúbených materiálov u žien. Jeho elastickosť mu umožňuje jemne kopírovať krivky vášho tela, čo pôsobí príťažlivo a pritom decentne. Výbornou správou je, že momentálne máme rozšírenú ponuku tohto produktu aj na našom e-shope a tak i vy máte možnosť vyskúšať zaujímavé trendy tohtoročnej jesene.

 

Biele úpletové šaty   Červené úpletové mini šaty  Čiernobiele dlhé šaty

 

Ako kombinovať?

Ak patríte do skupiny dám, čo uprednostňujú sviežu eleganciu vo svojom šatníku, skombinujte úpletové šaty siahajúce ku kolenám s tenkým trenčkotom alebo jesenným kabátikom a skvelý outfit je na svete. Dá sa v ňom vyraziť do mesta, na párty i do kina, či na rande. A ak sa chystáte do práce, vaša postava pekne vynikne i v saku, ktoré doplní celý výzor o pracovnú zložku. Úplet uje tiež materiál prístupný k rôznym doplnkom ako sú šatky, tenké šály, či rukavice. Preto šaty vyzerajú super i v zimnom období. Takže milé dámy nebojte sa kombinovať svoje šaty i s teplými farebnými ozdobami na krk, ktoré vás zároveň dokážu zahriať.

A keďže my ženy si na obuv potrpíme, šaty môžete doplniť klasickými lodičkami. V prípade chladnejších dní siahnite skôr po jesenných čižmičkách alebo poltopánkach, ktoré sú pohodlné i na dlhšie chodenie a pekne ladia k jesennému looku.

Dámské úpletové šaty  Dámske šaty s kapucňou  Sexy šaty z úpletu  Elegantné šaty s dlhými rukávmiTým I-Moda, 31.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top