Letné dovolenky sú obdobím, na ktoré sa teší nejedna z nás. Okrem bežných vecí, ako sú plavky, opaľovacie prípravky, či kozmetika, si ženy zväčša pribalia aj najobľúbenejšie kúsky zo svojho šatníka. Keďže spoločenským posedeniam sa tam určite nevyhnete, nemali by ste milé dámy zabudnúť aj na veci, ktoré využijete pri romantickej večeri vo dvojici. Váš partner alebo manžel to isto ocení. 

Medzi veľmi obľúbené kúsky patrí nepochybne sukňa. Dá sa využiť pri mnohých príležitostiach, pričom dovolenka je jednou z tých najpríjemnejších udalostí. Sukne nielenže pôsobia veľmi žensky a zvodne, ale sú aj praktické. V teplom počasí poodhalia nohy, sú vzdušné a môžete k nim kombinovať rôzne zvršky v podobe blúzok, tričiek a tuník.

 

 Dámska mini sukňa  Dámska elegantná sukňa  Dámska sukňa

Ak zvolíte sukňu, upriamte svoju pozornosť na jej strih a vzor. Pre spoločenské udalosti ako je večera s partnerom, môžete zvoliť užšiu sukňu s jemným vzorom alebo staviť na jednoduchosť v podobe jednofarebnej klasiky. V tomto prípade je vhodné použiť farebnejšiu blúzku alebo elegantný top, čím oživíte celý outfit.  Dĺžka sukne závisí od vašich preferencií, avšak kratšie a užšie sukne nad kolená vo všeobecnosti pôsobia zvodnejšie, keďže kopírujú tvar tela. Ak sa však cítite lepšie v sukni dlhšej, voľte dĺžku ku členkom. Váš výzor tak bude odrážať plážový letný štýl.  Pri výbere sa taktiež zamerajte na typ podniku, ktorý navštívite.  Ak si nie ste istá, čo  by bolo vhodné do konkrétnej reštaurácie, výbornou voľbou sú aj letné šaty, o ktorých sme písali v minulom článku.

Šaty a sukne môžete doplniť remienkovými sandálmi alebo lodičkami. V lete sú vhodné vysoké, ale i nízke topánky, prípadne obuv bez podpätkov v elegantnejšom prevedení. Luxusným dojmom pritom pôsobia zlaté, či strieborné aplikácie. Ak chcete zažiariť, oblečenie doplňte pekným šperkom. Hlbší výstrih zvýrazníte náhrdelníkom, ktorý sa dá pekne skombinovať s náramkom. Ak však zvolíte mohutnejší šperk, ostatné doplnky by mali byť jemnejšie, aby pekne vynikol.

Čipkovaná blúzka Náušnice s kryštálmi Swarovski Ružová čipkovaná blúzka NáhrdelníkTým I-Moda, 07.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top