Mnohé z nás v lete, z rôznych dôvodov, nesiahnu po minimalistických krátkych nohaviciach, ale naopak radšej zvolia ich dlhšiu variantu. Capri nohavice sa tešia u žien stále väčšej obľube, najmä pre ich praktickosť a pohodlnosť. V každom šatníku by aspoň jedny nohavice tejto dĺžky nemali chýbať.

Tak ako aj u iných kusov oblečenia záleží na strihu, ktorý zvolíte. Úzke varianty pôsobia elegantne a pokiaľ sú z jemného lesklejšieho materiálu, dajú sa využiť aj pri spoločenských udalostiach. Naopak voľnejšie strihy, z hrubších materiálov, pôsobia skôr ležérne až domáco a využiť ich môžete doma, na nákupy, pri turistike alebo športe.

 Dámske capri nohavice   Žlté capri nohavice

 

Capri sú nielen veľmi praktické, ale aj dobre kombinovateľné. Ak chcete vyzerať v lete elegantne a neodhaľovať príliš veľa, tento kúsok oblečenia určite oceníte. Do práce si k nim môžete zladiť blúzku a doplniť ju napríklad opaskom. Ten vám pekne zvýrazní pás a vytvaruje postavu. Vhodná je tiež kombinácia nohavíc a trička, doplnená sakom alebo svetríkom s trojštvrťovým rukávom.

Dámska blúzka - ideálna ku capri nohaviciam   Dámska blúzka

 

Do mesta si naopak môžete vybrať vzorovo a strihovo odvážnejšie kúsky ako sú tielka, tuniky a tričká s hlbším výstrihom v rôznych farebných odtieňoch. Veľmi pekne vyniknú kvetové vzory v kombinácii s jednofarebnými nohavicami. Takýto outfit môžete doplniť sandálmi alebo lodičkami s klinovým alebo ihličkovým podpätkom, ktoré dodajú vášmu vzhľadu ženský pôvab.Tým I-Moda, 01.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top