Výmena tovaru

Ak si prajete objednať napríklad inú veľkosť alebo sa rozhodnete pre iný tovar, je potrebné uskutočniť novú objednávku. Tovar odošleme v najbližšom možnom termíne a po vrátení tovaru, ktorý sa bude meniť. Dopravu pri prvej výmene hradíme my.

 

Vrátenie tovaru

1. V prípade spotrebiteľských e-zmlúv sa uplatňuje §53 ods. 6 a 7, podľa ktorých má spotrebiteľ právo odstúpiť v lehote 14 dní od prevzatia plnenia bez udania dôvodu.

2. Kupujúci odošle vrátený tovar/tovar na výmenu na svoje náklady (vždy doporučene) na adresu prevádzkovateľa: Damson s.r.o., Wolkerova 285, 73911 Frýdlant nad Ostravicí spoločne s vyplneným formulárom, ktorý dostanete v zásielke, alebo si ho môžete vytlačiť TU

3. Tovar spolu s vyplneným formulárom (odstúpením od zmluvy) je nutné odoslať najneskôr do 14 dní od prevzatia zásielky na adresu prevádzkovateľa.

4. Ak sa nám tovar vráti použitý, bez obalu, visačiek alebo inak znehodnotený, má predávajúci podľa zákona právo si z hodnoty tovaru odpočítať zodpovedajúcu časť nutnú k uvedeniu tovaru znovu do predaja.

Ďalej sa vrátenia tovaru riadi Občianskym zákonníkom

ZÁSIELKY ODOSLANÉ NA DOBIERKU NEBUDU PRIJATÉ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!

 

Za ako dlho a akým spôsobom dostanete peniaze za vrátený tovar?

Splatnosť vrátenej sumy kupujúcemu je 14 dní od prevzatia vráteného tovaru, a to prevodom z bankového účtu.

Pozn. Vzhľadom k vysokým poplatkom České pošty, vraciame slovenským zákazníkom peniaze iba prevodom na účet.Tým I-Moda, 06.04.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top